O nas

Jesteśmy firmą, która bazując na doświadczeniu zdobytym przez pięcioletnie prowadzenie działalności, świadczy usługi w zakresie profesjonalnej rekrutacji kandydatów pochodzących z państw całej Unii Europejskiej oraz Ukrainy. Za priorytet stawiamy sobie optymalne dostosowanie nie tylko możliwości ale również posiadanych kwalifikacji do wymogów oferowanej pracy. Zaangażowanie, z którym podchodzimy do każdego klienta oraz profesjonalizm procesu rekrutacji jest gwarancją udanej współpracy. Usługi świadczone przez Active Medica bazują na zaufaniu, kulturze współpracy i indywidualnym podejściu do każdego klienta co w efekcie owocuje najwyższą jakością świadczonych usług.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które poszukują pracy, jak również pracodawców posiadających wolne wakaty. Na bieżąco analizując aktualne potrzeby i oczekiwania zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku pracy dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego rekrutowanej kadry oraz zaspokojenia potrzeb pracowniczych firm, z którymi podejmujemy współpracę.

Dzięki stosowaniu profesjonalnych metod rekrutacji polecamy wyłącznie takich pracowników, którzy mogą stworzyć rzetelną kadrę, będącą dla Active Medica wizytówką jakości usługi. Indywidualne podejście do każdego klienta zarówno poszukującego pracy, jak i jego przyszłego pracodawcy owocuje obustronnym zadowoleniem z nawiązanej współpracy.

Nasza działalność oprócz rekrutacji obejmuje również cały proces dotyczący przeprowadzenia wszystkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem i przygotowywaniem odpowiednich dokumentów obowiązujących w państwach Unii Europejskiej. Nasi pracownicy przez cały okres trwania kontraktu służą fachowym wsparciem oraz efektywną pomocą.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w przeprowadzaniu procesu rekrutacji oraz działalności prowadzonej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa jest certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 12912.