Jak rekrutujemy?

Active Medica będąca profesjonalną agencją pracy doskonale wie jakie warunki powinien spełniać kandydat na pracownika, by idealnie wpasował się w aktualne potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Zatrudniani przez naszą firmę fachowcy w zakresie HR w umiejętny sposób potrwają wyselekcjonować pośród wielu kandydatów takich, którzy nie tylko spełniają indywidualne oczekiwania pracodawcy dotyczące konkretnego stanowiska pracy ale również tych którzy cechują się olbrzymią kreatywnością, są komunikatywni i szybko potrafią zintegrować się z każdą załogą zatrudnianą przez firmę zagraniczną.

Proces rekrutacji kandydatów na określony rodzaj stanowiska przeprowadzany jest przez profesjonalnie przygotowaną kadrę. Każdy pracodawca, który korzysta z naszych usług ma możliwość ingerowania i zapoznawania się z każdym etapem przeprowadzanej rekrutacji. Kandydaci wybierani są po dokładnej analizie danych pochodzących z rynku pracy państw Unii Europejskiej i Ukrainy i zgromadzonej przez lata prowadzenia działalności bazy danych. W procesie wyboru kandydatów pomagają nam również stali partnerzy oraz liczne kontakty. Dzięki współpracy jaką nawiązaliśmy z uczelniami wyższymi i szkołami zawodowymi mamy również bezpośredni kontakt z odpowiednio wykształconymi absolwentami bądź mentorami, którzy zajmują się ich karierą zawodową. Wypracowaliśmy standardy, dzięki którym bez problemu przeprowadzamy proces rekrutacji na odległość, bez koniecznej potrzeby osobistego spotkania z pracodawcą a nasi konsultanci w razie zaistnienia potrzeby są gotowi na odbycie spotkań w siedzibie klienta. Idealna znajomość języków obcych i wysokie kompetencje komunikacyjne zatrudnianej przez Active Medica kadry ułatwia bezpośrednią a zarazem bardzo skuteczną komunikację z każdym pracodawcą.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Od początków działalności Active Medica, naszą misją stało się polecanie pracowników idealnie dopasowanych do potrzeb każdego pracodawcy w tym również przedstawicieli niszowych zawodów. Ponieważ wyłonieni w drodze rekrutacji pracownicy stanowią wizytówkę naszej firmy i świadczą o jakości naszych usług, staramy się wybierać jedynie rzetelnych kandydatów, którzy są świadomi swoich umiejętności, drzemiącego potencjału i którzy doskonale dopasowują się do zmieniających się warunków pracy.

 

Skontaktuj się z nami >>