Oferta

Wiele osób poszukując atrakcyjnej pracy trafia na bariery trudne do samodzielnego pokonania. Z kolei zakłady pracy poszukując odpowiednio wykwalifikowanej kadry zalewane są olbrzymią ilością złożonych podań, spośród których dość trudno bez wsparcia fachowców w dziedzinie rekrutacji dokonać najkorzystniejszego wyboru.

Misją naszej firmy stała się pomoc nie tylko w znalezieniu wymarzonej pracy ale również uświadomieniu potencjału jaki posiadają nasi klienci. Olbrzymią uwagę przywiązujemy do profesjonalnie przeprowadzanych rekrutacji co skutkuje nie tylko zadowoleniem przyszłych pracowników ale również pracodawców, którzy mogą mieć pewność idealnie dobranej do określonych potrzeb i oczekiwań, wykwalifikowanej kadry.

Active Medica dzięki stałym kontaktom z partnerami i zdobytemu doświadczeniu na zagranicznym rynku pracy oferuje zarówno efektywną pomoc w znalezieniu pracy, jak również profesjonalne przeprowadzenie rekrutacji kandydatów z państw Unii Europejskiej i Ukrainy na każde stanowisko pracy.


Dla Pracowników - jeżeli szukasz pracy >>

Dla Pracodawców - jeżeli szukasz pracownika >>

Dla Instytucji >>